A mám toho dost!!!!!

11. února 2017 v 22:12
Dnes mě to popadlo. Můj organismus se úplně zbláznil a začalo na mě přicházet jaro ve smyslu úklidu. Vyměnila jsem záclonu, deky na sedačce, povlaky na polštářky, ubrus a začala jsem plánovat co kdy udělám. Který den utřu prach, vyluxuju a smeju saze, které nám za poslední 3 dny ozdobily střešní okna. Mám toho dost, už mě nebaví zima, příliš dlouho to trvá a já potřebuji změnu. Ze zimních barev jsem sáhla po těch teplejších a mé srdce zaplesalo.

Manžel nevěřícně zíral, když jsem začala mluvit o semenech, která koupíme, abysme měli co vysadit do skleníku a taky jsem už začala vymýšlet další jarní aktivity. Připadám si jako blázen, protože počasí tomu vůbec neodpovídá, tak nevím jestli už jsme tak zblblí nebo se opravdu probouzí ta správná jarní energie. No a protože ráda zvelebuji a zlepšuji naše bydlení, zabrouzdala jsem do jedné aplikací o bydlení. Dočetla jsem se, že bych měla na úklid používat kolu.

V článku bylo samozřejmě zmíněno, jak nám strašně kolové nápoje škodí, jak jsou nevhodné pro pití ale přitom vynikající na úklid. V tu chvíli jsem si připadala, jako kdybych pila savo.
Tak to už je moc. O schopnostech koly v domácnosti asi nebude pochyb, ale na úklid se taky hodí citron a jak si na něm pochutnáte na řízku nebo v koktejlu. Soda je na úklid taky výborná a taky ji kvůli tomu nepřestanete dávat do pečení.

Vedlo mě to k zamyšlení a původní kola byla určena na zažívací potíže a lidé si ji natolik oblíbili, že se stala běžným nápojem, i když už se receptura musela přizpůsobit. Koka už by tam asi nadělala větší paseku než před X desítkami let.

Ony vůbec původní věci jsou zavrhovány a najednou se k nim všichni objevně vrací. Ale nikoliv s pokorou, ale vzdorně a samozřejmě. Podle EU už nevaříme marmelády, ale džemy, protože marmeláda je prý pouze z citrusů. Takový makový!!!!

U nás se prostě pořád vaří marmeláda, máme rádi utopence a budeme to dělat pořád navzdory EU. Zajímavé je, že všichni prahnoucí po svobodě, strádající v minulé době nakonec zvolili to, aby nám zase někdo do všeho kecal, i do toho, jak máme pojmenovat zavařeniny. Tak to je fakt svoboda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama