Čekám na odtahovku

8. března 2016 v 12:32
Věta, který mě zarazila dnes ráno víc než vidina dalšího čerstvě napadnutého sněhu. Hlavou se mi honily jen ty nejčernější myšlenky a pomalu se mi začínalo dělat špatně od žaludku. Srdce se divoce rozbušilo a svíravý pocit zaplavil celého tělo. Po rychlém telefonátu se dostavila úleva. Žádná nehoda, jen zapadnutí kola. Přívěsek sv. Kryštofa opět odvedl dobrou práci.

Znáte tyhle děsivé pocity a zprávy? Nepanikařit a zachovat chladnou hlavu. Mezitím se vám v těle odehrávají pochody, které v tu chvíli mozek úplně ignoruje a soustředí se na daný úkol a to- zjistit, co se vlastně stalo a jak vážná situace je. Lidské tělo nikdy nepřestane fascinovat a překvapovat tím, co dokáže.

Tenhle strach znají asi všechny kamioňácké manželky, když přijde taková zpráva. Žádná z nás by neměla být imunní. Zachovejte chladnou hlavu a postupujte podle nouzového režimu, který vám radí vaše tělo. Panika není výmyslem těla, ale duše. V tomhle případě spíš vsaďte na vlastní mozek. Vše může dobře dopadnout. Na paniku je vždycky času dost. Je přirozené se bát o ty, které milujeme. Ale
s panikou v zádech jim moc nepomůžeme. Nezapomeňte, že vždycky může být hůř. My to jen prostě musíme ustát.
Jsme přece kamioňácké manželky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama