Jsi s tím mateřstvím poznamenaná...

7. července 2015 v 12:00
Tak touhle větou mě naprosto odzbrojila moje máma poté, co jsem "konverzovala" s naším psem. Celý červen jsem nedělala nic jiného, než jsem něco sušila, nakládala do oleje, vytvářela sirupy a vůbec všechno možný. Jediné cesty do obchodu pro ingredience, hledání na netu rady a porady... Do toho ještě spousta lidí chtěla můj recept na bylinkový chléb z domácí pekárny. Takže se na něj již brzy můžete těšit na tomto blogu, protože už mě to papírkování vážně dohání k šílenství:-)) Ano, mateřství je jeden velký záhul a nebere to konce. Jsem ráda, když můžu vytvořit něco malého ve své "bylinkové dílně" když dcera spí nebo jí mamka hlídá. Jenže s dospělými si člověk už moc nepokecá.
Bohužel jsem se sama přistihla, jak jsem jednou našeho psa okřikla jménem dcery nebo po něm chtěla, aby udělal hačí nebo hají. Jsem asi fakt blázen:-) Jenže zkuste si celý dny mluvit jen s tím 18-ti měsíčním dítětem, kterýmu pořád něco vysvětlujete a když po něm něco chcete, musíte to dát taky srozumitelně "do placu".

No, co se dá dělat. Mateřství změní každého, ať už k dobrému nebo k horšímu. Ale důležité je jen jedno jediné - jestli jsou děti spokojené. A když jenom "blbnu" v povelech pro psa, ještě to jde:-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama